Якісна спілка
Якісний продукт

Чому ми? Чому важливо спати правильно?

Під час нічного відпочинку все тіло повинне бути розслаблене і знаходитися в правильному положенні, тільки так ви зможете відновити сили за час сну. Правильне положення під час сну, забезпечене ліжком Бокс-спрінг від Алардіс , дозволить запобігти розвитку таких захворювань як остеохондроз і сколіоз, а так само допоможе підтримувати правильну і красиву поставу.

У Німеччині традиційно надзвичайно висока планка якості, за дотриманням якої стежить держава, запобігаючи всім спробам будь-яких компаній здешевити свої вироби за рахунок застосування всіляких дешевих і низькоякісних, шкідливих чи, тим більше, токсичних матеріалів. Продукція Німеччини, автоматично означає гарантію максимальної якості- орієнтир найвищих європейських стандартів. Тому ми перейнявши досвід в співпраці з майстрами з Німеччини, з гордістю пропонуємо українському споживачу наш інноваційний продукт – ліжко бокс-спрінг Alardis. З гарантією на 10 років!

Також хочемо звернути Вашу увагу, що піна Kaltshaum (Кальтшаум) - основа наших матраців - це високотехнологічний полімер за структурою схожий на звичайний пінополіуретан, але має властивості латексу - гнучкий, еластичний, і в той же час матеріал зносостійкий, не схильний до залишкових деформацій, що дозволяє довгі роки зберігати первинну форму і властивості, є більш довговічним матеріалом в порівнянні з пінополіуретаном. Наші матраци зроблени в Німеччіни!

Наша продукція це продукція для людини, для готелів, для лікарень, для таборів, для дошкільних закладів.

Здоровий сон можливий з Alardis.
Культура сну можлива з Alardis.

home contact portfolio Яндекс.Метрика
Гарантія Доставка Олата Зборка