Якісна спілка
Якісний продукт

Гарантія

Умови гарантії/гарантія

Alardis використовує за основу лінійну трирічної гарантію, яка щороку пропорційно градуюється. Крім того існує цілий спектр інших додаткових положень. Гарантійний термін починається з дати, зазначеної в рахунку-фактурі Замовника.

Гарантія на ліжка бокс-спринг

Усі ліжка з пружинним каркасом від Alardis пропонують гарантію на 25 років від пружинних та рамкових пошкоджень.

Гарантія на матраци та топпери (доповнення)

Як доповнення до гарантійних умов Alardis надає п’ятирічну гарантію на матраци та матрацні основи. Ця гарантія діє за умов дотримання інструкцій по догляду від Alardis, правильного використання товару у домашньому господарстві.

1 рік – повна гарантія

1.-2. роки: 20 % амортизаційних відрахувань, 2.-3. роки: 40 % амортизаційних відрахувань, 3.-4. роки: 60 % амортизаційних відрахувань, 4.-5. роки: 80 % амортизаційних відрахувань, Після 5-и  років: 75,00 дорожні витрати.

 

Всі амортизаційні відрахування ґрунтуються на актуальному рівні цін.

Гарантія на комплектуючі частини, матраци та подушки.

На комплектуючі частини, матраци та подушки діє CBW –гарантія.

Гарантія на виставкові моделі.

На виставкові моделі діє лінійна дворічна гарантія від прихованих дефектів. Ця гарантія не поширюється на зовнішні дефекти, або пошкодження, нанесенні під час доставки або отримання товару. Ступінь жорсткості матраців у виставкових моделях може не співпадати.  Alardis надає повну гарантію стійкості кольору,  строком на 3 місяці.

Умови

Ушкодження матеріалу або виробничі дефекти згідно гарантійних умов будуть вирішені Alardis. Якщо дефект не може бути виправлений, то згідно гарантійних умов, продукт обмінюється на такий же товар у місці, де це найбільш доступно.

Гарантія не діє на дефекти та пошкодження, спричинені неправильним поводженням (наприклад від перевантаження), через неправильне або неналежне використання, або через природне зношення. Alardis забезпечує гарантію у випадку пред’явлення оригіналу рахунка. З цієї причини ви повинні зберігати рахунок.

Інші гарантійні умови

  • Якщо протягом гарантійного терміну якась частина була замінена або відремонтована, то на цю частину діє гарантія, яка попередньо була надана на весь продукт.
  • Після ремонту, або заміни, гарантія на відремонтовану або замінену частину діє 1 рік.
  • Матраци та матрацні основи: при нормальному використанні зміна висоти поверхні (деформація контуру) сягає від 1,5 до 2 см, власне така втрата висоти не покривається гарантією.
  • Матраци та матрацні основи можуть мати відхилення до 1 см від вихідного розміру по відношенню до довжини та ширини виробу.
  • Ліжка бокс-спринг, матраци та матрацні основи можуть втрачати протягом довготривалого використання до 15% своєї форми та еластичності. Така втрата є нормальним станом та не покривається гарантією.

Гарантія відсутня

Гарантія не надається на усі продукти фірми Alardis, що були придбані не у фірмових магазинах (магазинах Alardis).

home contact portfolio Яндекс.Метрика
Гарантія Доставка Олата Зборка